ринок зброї

Ринок зброї - це простір для реалізації гастрономічних  та зброярських проектів.  Це може бути будь що, пов'язане з продуктами, їжею чи історією гастрономії.

Це простір для вільного спілкування між покупцем та виробником та відтворення правильних відносин та взаємоповаги між ними, створений на засадах вільного ринку і відповідальності, вільний від маркетингових технологій великих корпорацій.

Ринок відкритий для кожного.

Кожен може прийти зі своїм продуктом та скористатися з можливості за чесні гроші отримати місце у самому центрі Львова. Й довести, що саме цей продукт заслуговує є кращим та заслуговує на довіру.

Правила прості й однакові для всіх:

Між іноземним та українським проектом ми завжди будемо обирати український.

Між українським і галицьким продуктом - завжди обиратимемо галицький.

Ми за локальність та традиційність. Але це ніколи не стане на заваді новим цікавим проектам. Приходь до нас з устрицями і знайди собі місце - поряд з Яворівським пирогом. І доведи, що ти кращий.

Колись тут, під Арсеналом, торгували зброю. Продаж зброї потребував анонімності і утаємниченості, через те лихварі приховували власні обличчя під масками. Зараз тут продають кулінарні цікавинки. Все змінилося, але традиція носити маски залишилася.